Automobily SWM

SWM Motors Připravte se na revoluci v automobilovém průmyslu

Automobily SWM přináší evropský design a kvalitu, podpořené globálním inženýrským know-how. Naše cenově dostupná vozidla jsou výsledkem mnoha let výzkumu a vývoje, které spojují nejlepší z evropského designu s technologickými inovacemi z celého světa. Vozy SWM jsou navrženy tak, aby vás inspirovaly. Od elegantních linií až po luxusní interiéry, každý detail je pečlivě promyšlen, aby vám poskytl nejen komfort, ale také estetický zážitek.

Značka SWM Motors

Vítejte v nové éře automobilového průmyslu, kde luxus splývá s inovací a kde každá jízda je zážitkem. S hrdostí vám představujeme SWM Motors, značku, která přichází na český trh s vizí předefinovat vaše očekávání od moderní mobility.

SWM Motor
SWM navazuje oficiální partnerství s Interem Milán

SWM MOTORS je automobilová značka založená poté, co v roce 2014 čínská společnost Shineray Group koupila tradičního italského výrobce SWM a rozšířila výrobu. Designové centrum automobilky má ústředí v Miláně, výroba je v Číně.

Za kvalitu je zodpovědný bývalý ředitel kvality BMW, Franz Görman.

Sotiris Kovos, který měl na starosti design několika ikonických modelů Audi, Toyota a Lexus, pracuje na pozici šéfdesignéra SWM MOTORS.

Shineray Group je oficiálním globálním automobilovým partnerem fotbalového klubu Inter Milan.

SWM MOTORS má své zastoupení v mnoha zemích Evropy, včetně Německa, Itálie, Španělska či Portugalska.

Shineray Group je nositelem řady významných domácích ocenění, jako například China Famous Trademark, China Best Credit Enterprise, China Top 500 Manufacturing Enterprises, atp. Prostřednictvím svých více než 50 výrobních poboček dodala své produkty již minimálně 100 milionům zákazníků.

Vozidla značky SWM jsou

sell cenově dostupná

Vozidla značky SWM s bohatou výbavou již v základním provedení nabízejí cenově dostupnou volbu s cenami již od 519 000 Kč včetně DPH.

view_in_ar prostorově velkorysá

Vozidla SWM mají rozměry, které jsou plně srovnatelné s největším SUV modelem mladoboleslavské automobilky.

no_crash dostatečně výkonná

Plně dostatečný výkon benzínového motoru s optimální spotřebou v kombinaci s manuální nebo automatickou převodovkou.

public navržena v Evropě

Vozidla značky SWM jsou navržena v Itálii a vyráběna v Číně, což kombinuje evropskou konstrukci a italský design s efektivním výrobním procesem.

inventory dodávaná okamžitě

Vybírat je možné ze skladových vozů ihned k odběru nebo objednat vůz do výroby s výrazně kratší dobou než u běžných značek na trhu.

fact_check s bohatou výbavou

Vozidla již v základní specifikaci obahují prvky, které jsou u jiných značek dostupné jen za desítky tisíc Kč navíc.

Nezávazně poptat vůz SWM Pokud vás některý z modelů SWM zaujal, neváhejte nás nezávazně kontaktovat vyplněním tohoto formuláře. Obratem se vám ozveme zpět.
Testovací jízda Chcete vyzkoušet naše vozidlo na vlastní kůži? Objednejte si testovací jízdu jednoduše vyplněním formuláře níže a připravte se na nezapomenutelný zážitek za volantem.
Kontaktní formulář